Album ze zdjęciami zwierząt
Fotoksiążka zwierzęta
Album na zdjęcia
Fotoksiążka z grubymi kartami
Fotoksiążka z grubymi kartami
-20%na fotoksiążki w twardej oprawie do 01.03.2023

Fotoksiążki ze zwierzętami to świetny sposób na utrzymanie wspomnień Twojego zwierzaka

Nie tylko możesz uchwycić wszystkie zabawne i urocze chwile swojego zwierzaka, ale możesz również przekształcić go w piękną pamiątkę, na którą ty, twoja rodzina i twoje zwierzę możecie patrzeć przez wiele lat.

Jak zrobić fotoksiążkę ze swoim zwierzakiem?

Musisz zacząć od zebrania wszystkich zdjęć, które zrobiłeś przez lata. Poszukaj foto z różnych etapów życia swojego zwierzaka, od dnia, w którym przyniosłeś je do domu, do nowszych zdjęć. Nie zapomnij dołączyć ze specjalnych chwil, takich jak urodziny, święta lub wakacje. Możesz również dołączyć fotografie ulubionych zabawek i akcesoriów swojego zwierzaka.

Po zebraniu wszystkich zdjęć, które chcesz dołączyć, możesz zacząć projektować swoją fotoksiążkę. Możesz zdecydować się na stworzenie tradycyjnej album lub skorzystać z cyfrowej fotoksiążki. Tradycyjne książki są idealne dla tych, którzy szukają klasycznego, ponadczasowego wyglądu, podczas gdy cyfrowe fotoksiążki umożliwiają łatwy dostęp do zdjęć z dowolnego urządzenia i dzielenie się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Podczas projektowania w edytorze online możesz wybierać spośród szerokiej gamy szablonów i kolorów. Możesz również dodać tekst do stron, aby go jeszcze bardziej spersonalizować. Na przykład możesz dołączyć specjalną notatkę lub wiersz poświęcony Twojemu zwierzakowi.

Po skończeniu fotoksiążki możesz ją wydrukować lub zamówić profesjonalnie wydrukowaną wersję. Fotoalbum ze zwierzętami to idealny sposób na zapamiętanie wszystkich wspaniałych chwil, które dzieliłeś ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Zrób swoją fotoksiążkę. Z nami to proste

Wybierz format oraz rodzaj okładki
Skorzystaj z gotowego szablonu lub projektuj sam
Dodaj swoje zdjęcia
Opłać zamówienie

Zobacz ceny fotoksiążek

Sprawdź nasze gotowe szablony

Fotoksiążka PICPAC — jedyny w Polsce album z grubymi kartami

Drukujemy produkty z wykorzystaniem papieru powlekanego, gdzie każda strona składa się z dwóch warstw papieru i warstwy tektury. Każdy album, który wykonujemy, ma grubą okładkę, odporną na upływ czasu i uszkodzenia.

Możesz umieszczać zdjęcia na całej szerokości rozkładówki: po rozłożeniu książki szczegóły obrazu nie znikają na styku stron, ponieważ nasze produkty nie mają nieestetycznego szwu pośrodku. Jako jedyni w Polsce stosujemy taką technologię wydruku.

Fotoksiazka rozkladana na płasko
Miękka lub twarda oprawa
  • Grube, rozkładane na płasko karty - JEDYNE W POLSCE!
  • Twarda lub miękka okładka do wyboru
  • Gotowe, darmowe szablony, które ułatwią Ci projektowanie
  • Prosty, intuicyjny kreator
  • Gwarancja najlepszej jakości w Polsce
  • Realizacja i dostawa zamówienia do 7 dni roboczych

Jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk, napisz.

Z przyjemnością prześlemy Ci kod rabatowy