Fotoalbum chrzcielny
Fotoksiążka na chrzest
Książkę ze zdjęciami do chrztu
Fotoksiążka z grubymi kartami
Fotoksiążka z grubymi kartami
-20%na fotoksiążki w twardej oprawie do 01.03.2023

Fotoksiążka na chrzest to świetny sposób na upamiętnienie ważnego wydarzenia

Kiedy zaczynasz tworzyć fotoksiążkę do chrztu, nie musisz trzymać się tradycyjnych stylów i wzornictwa. Jest to dzień, który stanowi kamień milowy w życiu religijnym twojej rodziny i powinien zostać zapamiętany na zawsze. Możesz wybrać nowoczesny wygląd i zawierać cyfrowe obrazy, tekst i inne elementy. Stworzy to unikalną pamiątkę, która będzie pielęgnowana przez wiele lat.

Stwórz swój własny album na chrzest

Tworząc książkę ze zdjęciami do chrztu, upewnij się, że zawierasz szczegółowe informacje o wydarzeniu, takie jak data i godzina, miejsce i nazwiska osób, które wzięły udział. Dzięki temu fotoalbum nabierze jeszcze większego znaczenia.

Nie zapomnij dołączyć sukni do chrztu i innych strojów, które nosiło dziecko. Dołącz zdjęcia ceremonii chrztu, rodziców chrzestnych i chrześniaka. Możesz nawet dołączyć zdjęcia gości, którzy wzięli udział w wydarzeniu.

Upewnij się, że w swojej fotoksiążki umieściłeś specjalne notatki na temat ceremonii i swoich uczuć do dziecka. W ten sposób, gdy spojrzycie na książkę w przyszłości, przypomnicie sobie cenne wspomnienia.

Nasz szablon „Chrzest” jest idealnym wyborem na fotoalbum chrzcielny. Został zaprojektowany jako uniwersalny szablon do chrztu chłopca lub dziewczynki z subtelnymi ozdobami, aby podkreślić szczególne znaczenie tej okazji.

Album to także świetny sposób na podzielenie się z dzieckiem swoimi życzeniami, radami i dożywotnimi wyrokami. Możesz dodać zdjęcia swojego malucha, znaczące cytaty i inne znaczące elementy.

Aby fotoalbum był jeszcze bardziej wyjątkowy, możesz go spersonalizować za pomocą własnego projektu i akcentów. Możesz użyć dostępnych grafik i elementów do druku bezpośrednio z editor online, aby uczynić album jeszcze bardziej wyjątkowym. W ten sposób możesz upewnić się, że fotoksiążka chrztu Twojego dziecka jest naprawdę niepowtarzalny.

Zrób swoją fotoksiążkę. Z nami to proste

Wybierz format oraz rodzaj okładki
Skorzystaj z gotowego szablonu lub projektuj sam
Dodaj swoje zdjęcia
Opłać zamówienie

Zobacz ceny fotoksiążek

Sprawdź nasze gotowe szablony

Fotoksiążka PICPAC — jedyny w Polsce album z grubymi kartami

Drukujemy produkty z wykorzystaniem papieru powlekanego, gdzie każda strona składa się z dwóch warstw papieru i warstwy tektury. Każdy album, który wykonujemy, ma grubą okładkę, odporną na upływ czasu i uszkodzenia.

Możesz umieszczać zdjęcia na całej szerokości rozkładówki: po rozłożeniu książki szczegóły obrazu nie znikają na styku stron, ponieważ nasze produkty nie mają nieestetycznego szwu pośrodku. Jako jedyni w Polsce stosujemy taką technologię wydruku.

Fotoksiazka rozkladana na płasko
Miękka lub twarda oprawa
  • Grube, rozkładane na płasko karty - JEDYNE W POLSCE!
  • Twarda lub miękka okładka do wyboru
  • Gotowe, darmowe szablony, które ułatwią Ci projektowanie
  • Prosty, intuicyjny kreator
  • Gwarancja najlepszej jakości w Polsce
  • Realizacja i dostawa zamówienia do 7 dni roboczych

Jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk, napisz.

Z przyjemnością prześlemy Ci kod rabatowy