Fotoalbum chrzcielny
Fotoksiążka na chrzest
Książkę ze zdjęciami do chrztu
Fotoksiążka z grubymi kartami
Fotoksiążka z grubymi kartami
-20%na fotoksiążki w twardej oprawie do 01.03.2023

Fotoksiążka z chrztu świętego — wzruszająca, oryginalna pamiątka

Fotoksiążka z chrztu świętego — idealny sposób na uwiecznienie wyjątkowego dnia! Bez wątpienia będzie ona służyć Twojej rodzinie i przyszłym pokoleniom. Wybierając personalizowany album na chrzest, uwiecznisz niepowtarzalne momenty w pamięci, do których będziesz chciał wracać.

Chrzest święty to jeden z najważniejszych momentów w życiu dziecka i całej rodziny. To tradycyjna uroczystość, kiedy niemowlak wchodzi do społeczności wierzących. Dla rodziców jest to czas radości, wzruszeń i niezapomnianych chwil. Aby zachować te bezcenne emocje, zdecyduj się na stworzenie unikalnego albumu ze zdjęciami w PICPAC. Jako dodatkowy pamiątkowy prezent oferujemy również fotoksiążki dla dziecka i fotoksiążki na pierwsze urodziny.

Jak zrobić album w edytorze online?

Personalizowany аlbum na chrzest dla chłopca i dziewczynki pozwoli zebrać piękne zdjęcia z ważnej rodzinnej uroczystości i przechować wspomnienia, które będą Ci towarzyszyć przez lata.

Nasze fotoalbumy są bardzo łatwe w tworzeniu. Wystarczy wybrać odpowiedni szablon graficzny, dodać zdjęcia i opisy, a następnie przesłać zamówienie do wykonania. Aby zaprojektować album dostosowany do własnych potrzeb, skorzystaj z intuicyjnego edytora online, w kilka prostych krokach:

 1. Wybierz upodobany format swojego albumu.
 2. Skorzystaj z naszych gotowych szablonów tematycznych lub stwórz własny.
 3. Dodaj zdjęcia w jakiejkolwiek ilości i udekoruj strony wyjątkowym designem, autorskimi cytatami, życzeniami, naklejkami i ważnymi datami.
 4. Zamów fotoalbum przez internet, korzystając z szybkiego i bezpiecznego sposobu płatności i oczekuj dostawy.

Fotoksiążka udostępniona w następujących formatach: 20×20 cm, 21×30 cm i 26×26 cm. Wybierz odpowiednią opcję i zacznij projektować unikalny prezent. Z naszym edytorem online spełnisz swoje wszystkie życzenia, aby urzeczywistnić bezcenne chwile z życia rodzinnego na stronach. W ciągu kilku dni otrzymasz gotowy album, który będzie idealnym wspomnieniem z uroczystości.

Dlaczego warto zamówić fotoalbum w PICPAC?

Takiej pomysłowej fotoksiążki na chrzest nie znajdziesz nigdzie indziej! Personalizowany аlbum to wspaniały prezent dla dziecka i rodziców, który zostanie na lata i przypomni o wyjątkowym i niepowtarzalnym dniu z życia niemowlaka.

  Dlaczego klienci wybierają PICPAC?
 • Zapewniamy wysoką jakość druku i trwałość produktów dzięki niezawodnym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne grubym kartom.
 • Udostępniamy intuicyjny edytor online, w którym nie jesteś ograniczony w kreatywności i szybko zaprojektujesz autorski design, dodając elementy wizualne na ulubione zdjęcia.
 • Oferujemy duży wybór atrakcyjnych szablonów i dajemy możliwość wykorzystania dowolnej ilości zdjęć.
 • Szybko realizujemy zamówienia i dostarczamy gotowe produkty w Warszawie i po całej Polsce w ciągu 7 dni roboczych.

W PICPAC oferujemy szeroki wybór fotoksiążek, które idealnie nadają się na każdą okazję. W ofercie posiadamy różne rozmiary i rodzaje okładek, dzięki czemu każdy da radę stworzyć niepowtarzalną pamiątkę. Stwórz już dziś swoją własną fotoksiążkę na Chrzest Św. i zachowaj najpiękniejsze chwile na długi czas!

Zrób swoją fotoksiążkę. Z nami to proste

Wybierz format oraz rodzaj okładki
Skorzystaj z gotowego szablonu lub projektuj sam
Dodaj swoje zdjęcia
Opłać zamówienie

Zobacz ceny fotoksiążek

Sprawdź nasze gotowe szablony

Fotoksiążka PICPAC — jedyny w Polsce album z grubymi kartami

Drukujemy produkty z wykorzystaniem papieru powlekanego, gdzie każda strona składa się z dwóch warstw papieru i warstwy tektury. Każdy album, który wykonujemy, ma grubą okładkę, odporną na upływ czasu i uszkodzenia.

Możesz umieszczać zdjęcia na całej szerokości rozkładówki: po rozłożeniu książki szczegóły obrazu nie znikają na styku stron, ponieważ nasze produkty nie mają nieestetycznego szwu pośrodku. Jako jedyni w Polsce stosujemy taką technologię wydruku.

Fotoksiazka rozkladana na płasko
Miękka lub twarda oprawa
 • Grube, rozkładane na płasko karty - JEDYNE W POLSCE!
 • Twarda lub miękka okładka do wyboru
 • Gotowe, darmowe szablony, które ułatwią Ci projektowanie
 • Prosty, intuicyjny kreator
 • Gwarancja najlepszej jakości w Polsce
 • Realizacja i dostawa zamówienia do 7 dni roboczych

Jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk, napisz.

Z przyjemnością prześlemy Ci kod rabatowy