Fotoksiążka pierwszy rok narodzin
Fotoksiążka dla dziewczynki
Fotoksiążka dla dzieci
Fotoksiążka dla chłopca
Fotoksiążka z grubymi kartami
-20%na fotoksiążki w twardej oprawie do 01.03.2023

Fotoksiążka pierwszy rok narodzin - zachowaj najbardziej wzruszające i czułe wspomnienia

Fotoksiążka na pierwszy rok narodzin jest swietnym sposobem na uwiecznienie najpiękniejszych momentów pierwszego roku życia dziecka. To wspaniały prezent dla rodziców i najbliższych oraz wspomnienia, na długie lata. Wspomnienia z pierwszego roku życia dziecka to coś niesamowitego. Każdy rodzic chce je zatrzymać na zawsze, dlatego wybór odpowiedniego formatu do przechowywania tych wyjątkowych zdjęć jest bardzo ważny.

Szablon albumu pierwszego roku – jak to się robi przez internet?

Fotoksiążki są dostępne w wielu różnych formatach, a także w różnych szablonach. Można je zamówić online i wybrać odpowiedni druk, który będzie pasował do wspomnień i wyglądu rodziny. Skorzystaj z edytora online, aby dostosować fotoksiążkę do swoich potrzeb. Możesz wstawić zdjęcia dziecka i jego rodziny, a także wspomnienia i komentarze dotyczące narodzin dziecka. Fotoksiążka na pierwszy rok narodzin to coś więcej niż zwykły album ze zdjęciami. To wyjątkowe wspomnienia, które można stworzyć za pomocą dedykowanych szablonów lub samodzielnie za pomocą edytora online. Sam proces tworzenia fotoksiążki może być bardzo prosty i szybki. Wystarczy wybrać odpowiedni szablon lub stworzyć własny, a następnie dodać zdjęcia i opisy. Album ze zdjęciami dla dzieci to wspaniały sposób na uchwycenie najcenniejszych wspomnień z pierwszych lat życia dziecka. Aby stworzyć go - skorzystaj z dostępnych szablonów lub edytora online, a następnie zamów.

Uchwyć najpiękniejsze chwile z dzieciństwa dzięki zdjęciom PicPac

Dzięki szerokiej gamie formatów i edytorowi online, można stworzyć wyjątkową fotoksiążkę na pierwszy rok urodzenia, która będzie pełna niepowtarzalnych wspomnień. Nie musisz wychodzić z domu, żeby je zrobić – fotoksiążkę można zamówić przez internet. Dzięki temu szybko i łatwo można stworzyć wyjątkową fotoksiążkę dla bliskiej osoby lub pamiątkę z dzieciństwa dla siebie.

Zrób swoją fotoksiążkę. Z nami to proste

Wybierz format oraz rodzaj okładki
Skorzystaj z gotowego szablonu lub projektuj sam
Dodaj swoje zdjęcia
Opłać zamówienie

Zobacz ceny fotoksiążek

Sprawdź nasze gotowe szablony

Fotoksiążka PICPAC — jedyny w Polsce album z grubymi kartami

Drukujemy produkty z wykorzystaniem papieru powlekanego, gdzie każda strona składa się z dwóch warstw papieru i warstwy tektury. Każdy album, który wykonujemy, ma grubą okładkę, odporną na upływ czasu i uszkodzenia.

Możesz umieszczać zdjęcia na całej szerokości rozkładówki: po rozłożeniu książki szczegóły obrazu nie znikają na styku stron, ponieważ nasze produkty nie mają nieestetycznego szwu pośrodku. Jako jedyni w Polsce stosujemy taką technologię wydruku.

Fotoksiazka rozkladana na płasko
Miękka lub twarda oprawa
  • Grube, rozkładane na płasko karty - JEDYNE W POLSCE!
  • Twarda lub miękka okładka do wyboru
  • Gotowe, darmowe szablony, które ułatwią Ci projektowanie
  • Prosty, intuicyjny kreator
  • Gwarancja najlepszej jakości w Polsce
  • Realizacja i dostawa zamówienia do 7 dni roboczych

Jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk, napisz.

Z przyjemnością prześlemy Ci kod rabatowy