Fotoksiążka dla rodziców
Fotoksiążka dla par
Album podziękowania dla rodziców
Fotoksiążka z grubymi kartami
Fotoksiążka z grubymi kartami
-20%na fotoksiążki w twardej oprawie do 01.03.2023

Fotoksiążka dla rodziców to świetny sposób na podziękowanie

Album powinien być wypełniony zdjęciami was dwojga, a także zdjęciami waszych rodziców przez te wszystkie lata. Możesz również dołączyć zdjęcia wyjątkowych chwil, takich jak wakacje, które oboje dzieliliście razem.

Szablonowi fotoksiążki „Podziękowania dla rodziców”

Stworzenie albumu dla rodziców to także świetny sposób na udokumentowanie dnia ślubu. Możesz dołączyć zdjęcia z ceremonii ślubnej i przyjęcia, a także kilka zdjęć siebie i swojego partnera przed i po ślubie. W ten sposób rodzice mogą spojrzeć wstecz na szczególny dzień i zapamiętać wszystkie szczegóły.

Tworząc fotoksiążkę, ważne jest, aby wybrać zdjęcia o odpowiedniej jakości. Zacznij od przejrzenia albumu rodzinnego w poszukiwaniu zdjęć twoich rodziców i ciebie jako dziecka, a także wszelkich specjalnych wydarzeń rodzinnych, które świętowaliście razem. Możesz również dobrać zdjęcia ze specjalnych okazji, takich jak wakacje i ukończenie szkoły.

Jeśli chodzi o projekt książki, możesz użyć gotowego szablonu lub stworzyć własny, upewnij się, że zawiera dużo białej przestrzeni. Pomoże to zaprezentować wybrane zdjęcia i sprawi, że będą wyglądać bardziej zorganizowanie i profesjonalnie. Nie tylko będą mieli fizyczne przypomnienie o twoim uznaniu, ale jest to również świetny sposób na uchwycenie pięknych wspomnień, które dzieliliście razem.

Podziękuj w szczególny sposób swoim rodzicom dzięki fotoksiążce pełnej Twoich najlepszych wspomnień. Od momentu narodzin aż do teraz, twoi rodzice byli twoimi największymi zwolennikami i największymi fanami. Pokaż im, jak bardzo je cenisz dzięki książce wypełnionej Twoimi ulubionymi zdjęciami, historiami i wspomnieniami.

Zrób swoją fotoksiążkę. Z nami to proste

Wybierz format oraz rodzaj okładki
Skorzystaj z gotowego szablonu lub projektuj sam
Dodaj swoje zdjęcia
Opłać zamówienie

Zobacz ceny fotoksiążek

Sprawdź nasze gotowe szablony

Fotoksiążka PICPAC — jedyny w Polsce album z grubymi kartami

Drukujemy produkty z wykorzystaniem papieru powlekanego, gdzie każda strona składa się z dwóch warstw papieru i warstwy tektury. Każdy album, który wykonujemy, ma grubą okładkę, odporną na upływ czasu i uszkodzenia.

Możesz umieszczać zdjęcia na całej szerokości rozkładówki: po rozłożeniu książki szczegóły obrazu nie znikają na styku stron, ponieważ nasze produkty nie mają nieestetycznego szwu pośrodku. Jako jedyni w Polsce stosujemy taką technologię wydruku.

Fotoksiazka rozkladana na płasko
Miękka lub twarda oprawa
  • Grube, rozkładane na płasko karty - JEDYNE W POLSCE!
  • Twarda lub miękka okładka do wyboru
  • Gotowe, darmowe szablony, które ułatwią Ci projektowanie
  • Prosty, intuicyjny kreator
  • Gwarancja najlepszej jakości w Polsce
  • Realizacja i dostawa zamówienia do 7 dni roboczych

Jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk, napisz.

Z przyjemnością prześlemy Ci kod rabatowy