Fotoksiążka dla nauczyciela
Album dla Nauczyciela na zakończenie roku
Fotoalbum dla Nauczyciela
Fotoksiążka z grubymi kartami
Fotoksiążka z grubymi kartami
-20%na fotoksiążki w twardej oprawie do 01.03.2023

Fotoksiążka dla nauczyciela to świetny prezent, aby okazać wdzięczność za ciężką pracę!

W miarę upływu roku szkolnego więź między nauczycielem a uczniem staje się coraz silniejsza, a chwile, które są dzielone razem, stają się niezapomnianymi wspomnieniami. Jeśli uczeń chce wyrazić swoją wdzięczność, pamiątkowy album pełen zdjęć i wspomnień jest idealnym prezentem na Dzień Nauczyciela.

Stworzenie fotoksiążki dla nauczyciela jest łatwym i przyjemnym doświadczeniem. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać niektóre z najbardziej wyjątkowych zdjęć nauczyciela i ucznia, a następnie napisać kilka słów wyrażających wdzięczność. Możesz również dołączyć wiersze i życzenia na Dzień Nauczyciela, dzięki pedagogowi i wielu zdjęciom. Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie grupowe z nauczycielem i całą klasą, czy zdjęcia obu z nich razem, fotoksiążka będzie doskonałym sposobem na okazanie wdzięczności.

Fotoalbum dla nauczyciela to wyjątkowy i kreatywny sposób na powiedzenie „dziękuję” osobie, która zmieniła życie ucznia. Dzięki fotoksiążce uczniowie mogą wyrazić uznanie dla wskazówek i wsparcia.

Twoja fotoksiążka dla Nauczyciela powinna być osobista i niepowtarzalna. Możesz dołączyć zdjęcia swojego nauczyciela, zajęcia klasowe, projekty specjalne, wycieczki terenowe i inne. Nie zapomnij dodać kilka cytatów, wierszy i wiadomości uznania. Możesz również podać szczegóły dotyczące roku akademickiego i wszelkich nagród lub osiągnięć, które otrzymał Nauczyciel.

Album Nauczyciela to prezent, aby zatrzymać najfajniejsze szkolne chwile i sprawić, by trwały wiecznie

W naszym edytorze online możesz dostosować szablon i spersonalizować album, aby był tak wyjątkowy i wyjątkowy, jak twoja relacja z nauczycielem. Dodaj zabawne napisy, zdjęcia z wycieczek terenowych, a nawet zdjęcia z klasy. Możesz nawet dodać kilka własnych rysunków, kartek lub listów, aby naprawdę uczynić je własnymi.

Zrób swoją fotoksiążkę. Z nami to proste

Wybierz format oraz rodzaj okładki
Skorzystaj z gotowego szablonu lub projektuj sam
Dodaj swoje zdjęcia
Opłać zamówienie

Zobacz ceny fotoksiążek

Pytania i odpowiedzi
 • Jak szybko zrobisz album dla Nauczyciela?

  Bardzo szybko. Nie potrzebujesz pobierać żadnego oprogramowania ani instalować czegokolwiek. Nasz kreator jest włączany w przeglądarce za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu szanujemy Twój czas. Aby ułatwić Ci pracę, udostępniamy szablony dopasowane do klimatu uroczystości zakończenia szkoły lub liceum, które idealnie nadają się dla zabieganych osób. Wystarczy, że dodasz zdjęcia, a kreator sam poustawia i dopasuje wszystko. Widzisz, to naprawdę proste.

  Jeśli zastanawiasz się, jak szybko zdobyć zdjęcia wszystkich uczniów, polecamy utworzenie dysku i udostępnienie linku rodzicom lub uczniom. Dzięki temu szybko zbierzesz potrzebne zdjęcia, a jeśli będą one opisane imieniem i nazwiskiem, praca pójdzie jeszcze sprawniej.

 • Album szkolny - wyjątkowy prezent dla Nauczyciela.

  Koniec roku szkolnego to czas, gdy stajemy przed wyborem prezentu dla nauczyciela. Gdy dzieci już w pełni korzystają z ciepłych miesięcy i krążą po mieście, my rodzice mamy na głowie prezent dla nauczyciela: Jaki prezent dla nauczyciela na zakończenie szkoły?

  Co wybrać na prezent dla nauczyciela, aby mieć pewność, że:

  • będzie elegancki, gustowny i adekwatny na tę okazji
  • nie będzie zbyt drogi
  • będzie trwały i zostanie z nauczycielem na lata
  • nie będzie zajmował zbyt wiele miejsca
  • będzie przypominał nauczycielowi o konkretnej klasie i roku szkolnym
  • spodoba się nawet najbardziej wymagającym nauczycielom

  Pewnie już domyślasz się, jaka będzie odpowiedź. Oczywiście, album klasowy od PicPac! Czyż nie powinniśmy wspólnie zrobić albumu szkolnego dla naszego nauczyciela?

Sprawdź nasze gotowe szablony

Fotoksiążka PICPAC — jedyny w Polsce album z grubymi kartami

Drukujemy produkty z wykorzystaniem papieru powlekanego, gdzie każda strona składa się z dwóch warstw papieru i warstwy tektury. Każdy album, który wykonujemy, ma grubą okładkę, odporną na upływ czasu i uszkodzenia.

Możesz umieszczać zdjęcia na całej szerokości rozkładówki: po rozłożeniu książki szczegóły obrazu nie znikają na styku stron, ponieważ nasze produkty nie mają nieestetycznego szwu pośrodku. Jako jedyni w Polsce stosujemy taką technologię wydruku.

Fotoksiazka rozkladana na płasko
Miękka lub twarda oprawa
 • Grube, rozkładane na płasko karty - JEDYNE W POLSCE!
 • Twarda lub miękka okładka do wyboru
 • Gotowe, darmowe szablony, które ułatwią Ci projektowanie
 • Prosty, intuicyjny kreator
 • Gwarancja najlepszej jakości w Polsce
 • Realizacja i dostawa zamówienia do 7 dni roboczych

Jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk, napisz.

Z przyjemnością prześlemy Ci kod rabatowy