Fotoksiążka dla dziecka
Fotoksiążka dla dziewczynki
Fotoksiążka dla chłopca
Fotoksiążka z grubymi kartami
Fotoksiążka z grubymi kartami
-20%na fotoksiążki w twardej oprawie do 01.03.2023

Fotoksiążka dla dziecka — niepowtarzalny prezent na chrzest lub pierwszy rok życia

Fotoksiążka dla dziecka to znakomity sposób na upamiętnienie najistotniejszych etapów wzrastania malucha. Pierwsze minuty spędzone z rodzicami, pierwsze miesiące życia oraz nieśmiałe kroki malucha — fotoksiążka zachowa wszystkie niepowtarzalne wydarzenia, których byliśmy świadkami.

Album PICPAC to zbiór zdjęć, przypominających o ważnych wydarzeniach życia rodzinnego. Dzięki stronom przyjemnym w dotyku możesz do nich wracać w dowolnej chwili, przypominając sobie o najszczęśliwszych momentach życia w gronie najbliższych. Ponadto fotoksiążka będzie świetnym pomysłem na prezent zarówno dla dziecka, jak i rodziców.

Sprawdź, jak łatwo stworzyć własny fotoalbum i zamówić go z dostawą: udostępniamy naszym klientom prosty kreator online, który pomoże w realizacji pomysłów w kilka minut.

Projektowanie fotoksiążki nigdy nie było tak proste!

Intuicyjny edytor online pozwoli Ci stworzyć własny album ze zdjęciami — taki wyjątkowy jak Ty. Wybierz niezbędny format, dopasuj liczbę rozkładówek, zaopatrz się w najlepsze zdjęcia i wykorzystaj atrakcyjne szablony fotoksiążek dla niemowląt.

W naszej ofercie udostępniamy możliwość wykreowania fotoalbumów w formatach: 20x20 cm, 21x30 cm oraz 26x26 cm. Każda utworzona fotoksiążka dla dzieci będzie niepowtarzalną pamiątką, którą możesz dowolnie personalizować.

Realizujemy fotograficzną książkę w twardej okładce, co zapewnia solidność produktu: ma twarde strony, wykonane z papieru dobrej jakości. Każdy produkt jest wytwarzany z materiałów, które są bezpieczne dla najmłodszych użytkowników.

Jak zaprojektować fotoksiążkę urodzinową w internetowym kreatorze?

 1. 🚩Wybierz format fotoalbumu oraz określ rodzaj okładki.
 2. 🚩Utwórz własny szablon bądź skorzystaj z tych, które są na stronie.
 3. 🚩Dodaj zdjęcia, dołączając pliki graficzne. Uzupełnij układ dodatkowymi elementami (w tym datami, cytatami, życzeniami, naklejkami).
 4. 🚩Opłać zamówienie przez internet i czekaj na przesyłkę kurierską.
 5. 🚩Ciesz się otrzymanym prezentem, który z pewnością przywoła wspaniałe wspomnienia.

Sprawdzona jakość wydruku gwarantuje trwałość produktu. Fotoalbum jest starannie zbindowany, a strony są drukowane technologią cyfrową. Wyjątkowo grube kartki pozwalają na zwiększenie wytrzymałości produktowej i w stanie przetrwać nawet zabawę dziecka, które z ciekawością będzie przeglądać karty z fotkami!

Dlaczego warto zamówić fotoksiążkę dziecięcą w PICPAC?

Takiego albumu ze zdjęciami nie znajdziesz nigdzie indziej! Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która produkuje fotoksiążki z grubymi kartami. Fotoalbumy, które wykonujemy, mają sztywną okładkę, odporną na uszkodzenia i upływ czasu.

W PICPAC wiemy, jak powinna wyglądać perfekcyjna fotoksiążka dziecięca:

 • Przygotowaliśmy szereg pomysłowych szablonów, które można wykorzystać do utworzenia własnego projektu. Część propozycji projektowych nadają się do chrztu czy pierwszych urodzin dziecka.
 • Zachowaliśmy elementy wizualne, które jednoznacznie kojarzą się z uroczystościami. Dzięki temu możesz uzyskać naprawde wartościowy produkt.
 • Elegancko zapakowany produkt świetnie się sprawdzi jako prezent dla dziadków, wujostwa czy samych rodziców. Bez względu na to, czy będzie to fotoksiążka Pierwszy rok życia czy album upamiętniający inne chwile dorastania niemowlaka – zdecydowanie warto złapać wszystkie ulotne momenty.

Dziecięca kronika zdarzeń to prawdziwy łapacz wspomnień. Uwiecznianie tak szybko upływających chwil jest bezcennym przedsięwzięciem. Dołączaj się do PICPAC: to najszybszy i najprostszy sposób na zamówienie pamiątkowego dziecięcego fotoalbumu, do którego zawsze wrócisz. Realizujemy dostawy na terenie Warszawy i całego kraju w ciągu 7 dni roboczych.

Zrób swoją fotoksiążkę. Z nami to proste

Wybierz format oraz rodzaj okładki
Skorzystaj z gotowego szablonu lub projektuj sam
Dodaj swoje zdjęcia
Opłać zamówienie

Zobacz ceny fotoksiążek

Sprawdź nasze gotowe szablony

Fotoksiążka PICPAC — jedyny w Polsce album z grubymi kartami

Drukujemy produkty z wykorzystaniem papieru powlekanego, gdzie każda strona składa się z dwóch warstw papieru i warstwy tektury. Każdy album, który wykonujemy, ma grubą okładkę, odporną na upływ czasu i uszkodzenia.

Możesz umieszczać zdjęcia na całej szerokości rozkładówki: po rozłożeniu książki szczegóły obrazu nie znikają na styku stron, ponieważ nasze produkty nie mają nieestetycznego szwu pośrodku. Jako jedyni w Polsce stosujemy taką technologię wydruku.

Fotoksiazka rozkladana na płasko
Miękka lub twarda oprawa
 • Grube, rozkładane na płasko karty - JEDYNE W POLSCE!
 • Twarda lub miękka okładka do wyboru
 • Gotowe, darmowe szablony, które ułatwią Ci projektowanie
 • Prosty, intuicyjny kreator
 • Gwarancja najlepszej jakości w Polsce
 • Realizacja i dostawa zamówienia do 7 dni roboczych

Jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk, napisz.

Z przyjemnością prześlemy Ci kod rabatowy