Fotoksiążka babci i dziadka
Fotoalbum dla dziadków
Fotoksiążka rodzinna
Fotoksiążka z grubymi kartami
Fotoksiążka z grubymi kartami
-20%na fotoksiążki w twardej oprawie do 01.03.2023

Fotoksiążka — wspaniała pamiątka dla kochanych dziadków

Zastanawiasz się, co podarować swoim kochanym dziadkom i chcesz zrobić sentymentalny prezent na święta lub rocznicę ślubu? Fotoksiążka dla dziadków to bezcenna pamiątka, która na długo pozostanie w pamięci Twoich bliskich.

Album na zdjęcia dla babci i dziadka możesz samodzielnie zaprojektować i personalizować, dołączając zdjęcia Twoich bliskich oraz wasze wspólne fotografii. W naszej ofercie znajdziesz również fotokalendarze ścienne i biurkowe oraz urocze fotoksiążki rodzinne, w których możesz uchwycić szczęśliwe i ciepłe wspomnienia

Zamów fotoksiążkę PICPAC i zbierz wszystkie wzruszające spędzone razem chwile w jedno miejsce, do którego zawsze można wrócić w gronie rodziny!

Przygotuj wyjątkową fotoksiążkę pełną wspólnych zdjęć

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka to doskonała możliwość podziękować bliskich za otrzymaną opiekę i miłość. Wybierając album PICPAC, z miłością przypomnisz im o spędzonych razem momentach oraz o tym, jak bardzo są dla Ciebie ważni.

Razem z PICPAC dostosujesz swoją fotoksiążkę do swoich potrzeb. Przygotowaliśmy intuicyjny w korzystaniu edytor online, dzięki któremu w kilka kroków zaprojektujesz własny album i wprowadzisz zmiany w czasie rzeczywistym.

Jak stworzyć unikalną fotoksiążkę?

 1. Wybierz format przyszłego albumu (20×20, 26×26 lub 21×30 cm).
 2. Skorzystaj z gotowego szablonu tematycznego lub stwórz własny układ.
 3. Dodaj ulubione foto dziadków oraz rodzinne, udekoruj układ życzeniami, wzruszającymi cytatami i naklejkami.
 4. Zamów album przez internet, korzystając z bezpiecznego i szybkiego sposobu płatności.

Fotoksiążka to zbiór ważnych i niepowtarzalnych chwili rodziny: mogą to być zdjęcia z wesela dziadków, Twojej studniówki, wakacji spędzonych razem z rodzicami czy z sylwestrowych spotkań. Dodaj zdjęcia dobrej jakości — a my zapewnimy wysoką jakość printu ulubionych fotek.

Przygotuj z nami swój fotoalbum dla babci i dziadka!

Album na Dzień Babci i Dziadka to nie tylko wspaniały prezent na uroczystą okazję, ale także rodzinna fotokronika, w której można przechowywać wszystkie zdjęcia w jednym miejscu. Oryginalny prezent od wnuków mile zaskoczy bliskich i wywoła na ich twarzy szczery uśmiech. Album da poczucie ciepła i nostalgii, pozwalając przeżyć w myślach wszystkie bezcenne chwile spędzone razem.

Dlaczego warto skorzystać z usług PICPAC?

 • Udostępniamy intuicyjny edytor online, dzięki czemu możesz dowolnie personalizować własny fotoalbum.
 • Oferujemy mnóstwo gotowych szablonów o różnej tematyce i nie ograniczamy Cię w wyborze zdjęć.
 • Gwarantujemy wysoką jakość wydruku i zapewniamy trwałość produktów dzięki niezawodnym, odpornym na uszkodzenia materiałom.
 • Szybko realizujemy zamówienia online i dostarczamy gotowe produkty w Warszawie i po całej Polsce w ciągu 7 dni roboczych.

Personalizowana fotoksiążka to kreatywny zbiór zdjęć na Dzień Babci i Dziadka oraz wspaniała pamiątka, zawierająca w sobie ogrom ciepłych emocji. Są to fotokronika wspaniałych wspomnień, do których można wrócić w dowolnym czasie.

Zamów personalizowany album w PICPAC, a my pomożemy w tworzeniu Twojej niesamowitej historii na papierze!

Zrób swoją fotoksiążkę. Z nami to proste

Wybierz format oraz rodzaj okładki
Skorzystaj z gotowego szablonu lub projektuj sam
Dodaj swoje zdjęcia
Opłać zamówienie

Zobacz ceny fotoksiążek

Sprawdź nasze gotowe szablony

Fotoksiążka PICPAC — jedyny w Polsce album z grubymi kartami

Drukujemy produkty z wykorzystaniem papieru powlekanego, gdzie każda strona składa się z dwóch warstw papieru i warstwy tektury. Każdy album, który wykonujemy, ma grubą okładkę, odporną na upływ czasu i uszkodzenia.

Możesz umieszczać zdjęcia na całej szerokości rozkładówki: po rozłożeniu książki szczegóły obrazu nie znikają na styku stron, ponieważ nasze produkty nie mają nieestetycznego szwu pośrodku. Jako jedyni w Polsce stosujemy taką technologię wydruku.

Fotoksiazka rozkladana na płasko
Miękka lub twarda oprawa
 • Grube, rozkładane na płasko karty - JEDYNE W POLSCE!
 • Twarda lub miękka okładka do wyboru
 • Gotowe, darmowe szablony, które ułatwią Ci projektowanie
 • Prosty, intuicyjny kreator
 • Gwarancja najlepszej jakości w Polsce
 • Realizacja i dostawa zamówienia do 7 dni roboczych

Jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk, napisz.

Z przyjemnością prześlemy Ci kod rabatowy