Fotoksiążka na roczek
Fotoksiążka dla par
Fotoksiążka rodzinna
Fotoksiążka z grubymi kartami
Fotoksiążka z grubymi kartami
-20%na fotoksiążki w twardej oprawie do 01.10.2022

Fotoksiążka slubna dobrej jakości w Polsce!

Wydrukuj foto ślubne w albumie i podziel się swoją historią z bliskimi. Zachowaj ważne dla Ciebie momenty i wracaj do nich, kiedy tylko zechcesz. Profesjonalna fotoksiążka ślubna to idealny prezent dla siebie, przyjaciół lub rodziny. Wydrukujemy je na grubych kartach, które otwierają się na płasko.

Jeśli chcesz, aby Twoje wspomnienia wyglądały pięknie lub szukasz świetnego prezentu, koniecznie sięgnij po album z grubymi kartami!

Sprawdź unikalne szablony ślubne i wygodny edytor online

Jeśli zechcesz stworzyć własny fotoalbum ślubny, nie będzie to żadnym problemem. W tym celu przygotowaliśmy odpowiednie szablony, jak również intuicyjny edytor online, którye ułatwią tworzenie Twojego projektu. 
Aby rozpocząć przygotowywanie własnego układu, najpierw wybierz format zdjęć, które będą umieszczone w albumie: proponujemy do wyboru 3 wielkości foto — 20×20, 21×30 oraz 26×26 cm. Wybierasz również, ile stron będzie liczył album ślubny na zdjęcia: minimalna ilość to 10 rozkładówek, czyli 20 stron. Za dodatkową opłatą możesz zamówić większą ilość rozkładówek, jeśli chcesz umieścić więcej zdjęć. 
Po określeniu podstawowych parametrów fotoksiążki można przejść do kolejnych kroków:

 • 📷 Krok pierwszy. Wybierz szablon tematyczny, który jest dostępny pod nazwą «Wesele» w górnym menu.
 • 📷 Krok drugi. Wybierz najbardziej dopasowany do Twoich oczekiwań projekt albumu.
 • 📷 Krok trzeci. Dodawaj i modyfikuj zdjęcia w edytorze online i uzupełnij swój własny projekt napisami, grafiką lub naklejkami.
 • 📷 Krok czwarty. Oceń wynik w trybie podglądu albumu i wprowadź niezbędne zmiany.
 • 📷 Krok piąty. Zapisz stworzony projekt i zamów wykonanie.


Aby fotoksiążka ślubna wyglądała tak, jak sobie wyobrażasz, zalecamy użycie zdjęć wysokiej jakości. Każda fotografia ślubna powinna mieć odpowiednią rozdzielczość, zwłaszcza jeśli wybierzesz większy format.
Resztę zostaw nam: zapewniamy, że każda profesjonalna fotoksiążka PICPAC przez długi czas będzie cieszyć oczy i przywoływać miłe wspomnienia z ważnego dla Ciebie wydarzenia.


Dlaczego klienci korzystają właśnie z naszych usług?

 • Wydruk dobrej jakości. Drukujemy produkty na papierze powlekanym i jako jedyni w Polsce wykonujemy personalizowane albumy ślubne i na urodziny z grubymi kartami.
 • Trwałość produktów. Fotoksiążka ma twarde strony, a jej przeglądanie jest wygodne, ponieważ po rozłożeniu na płasko nie ma na środku nieestetycznego szwu.
 • Wygodny edytor online. Oferujemy intuicyjny system, który ułatwia tworzenie i zamawianie spersonalizowanych fotoksiążek przez Internet.
 • Realizacja w najszybszym terminie. Zamawiając u nas fotoalbum, możesz liczyć na szybką i staranną realizację: realizujemy i dostarczamy fotoksiążki w ciągu 7 dni roboczych.
 • Szeroka geografia dostawy. Siedzibą naszej firmy jest Warszawa, jednak wysyłka do każdego miejsca w Polsce nie stanowi żadnego problemu.


Profesjonalna fotoksiążka ślubna z twardymi stronami to możliwość zachowania na długie lata przepięknych wspomnień z Twojego niezapomnianego dnia. Uchwycisz swoje najlepsze chwile na papierze za pomocą PICPAC!

Zrób swoją fotoksiążkę. Z nami to proste

Wybierz format oraz rodzaj okładki
Skorzystaj z gotowego szablonu lub projektuj sam
Dodaj swoje zdjęcia
Opłać zamówienie

Zobacz ceny fotoksiążek

Sprawdź nasze gotowe szablony

Dlaczego warto zamówić fotoalbum ślubny w PICPAC?

U nas możesz samodzielnie stworzyć swój niepowtarzalny album, który na długi czas ozdobi wnętrze Twojego domu i stanie się centralnym punktem dla gości. Co więcej, jest to cenny prezent dla bliskich, z którymi chcesz dzielić się radością.

Fotoksiazka rozkladana na płasko
Miękka lub twarda oprawa
 • Grube, rozkładane na płasko karty - JEDYNE W POLSCE!
 • Twarda lub miękka okładka do wyboru
 • Gotowe, darmowe szablony, które ułatwią Ci projektowanie
 • Prosty, intuicyjny kreator
 • Gwarancja najlepszej jakości w Polsce
 • Realizacja i dostawa zamówienia do 7 dni roboczych

Jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk, napisz.

Z przyjemnością prześlemy Ci kod rabatowy