Fotoksiążka na roczek
Fotoksiążka dla par
Fotoksiążka rodzinna
Fotoksiążka z grubymi kartami
Fotoksiążka z grubymi kartami
od 75 zlna fotoksiążki w twardej oprawie do 30.06.2023

Fotoksiążka z grubymi kartkami — pierwsza w Polsce!

Wydrukuj swoje zdjęcia w fotoksiążce i dziel się ich historią z bliskimi. Zatrzymaj najważniejsze momenty i wracaj do nich, kiedy chcesz. Teraz możliwe jest wykonanie fotoksiążki online, aby zachować najlepsze wspomnienia. Tylko w PicPac drukujemy na grubych, wytrzymałych kartach, które otwierają się na płasko.

Własny album ze zdjęciami to idealny prezent na wszystkie ważne dla Ciebie okazję. Jeśli chcesz, by Twoje wspomnienia wyglądały pięknie lub szukasz wspaniałego prezentu, koniecznie wypróbuj naszą fotoksiążkę!


Wykonanie fotoksiążki online w wybranym formacie

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie pierwsze wrażenie. Dlatego PicPac oferuje drukowanie fotoksiążek na zamówienie w różnych wzorach, formatach i wykończeniach do wyboru.

W ofercie dostępne są propozycje, które zawierają różny format dostosowany do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Możliwe do wyboru są następujące rozmiary:

 • 20 × 20 cm;
 • 21 × 30 cm;
 • 26 × 26 cm.

Różnorodność dostępnych wymiarów zdjęć pozwala na spersonalizowanie zamówienia pod kątem klientów, którzy oczekują produktu skrojonego na miarę. Można ją dostosować, chociażby do pudełeczka, w którym będzie zapakowana jako prezent, albo do miejsca na półce przygotowanego specjalnie pod tę książkę ze zdjęciami.

Możesz wybrać preferowaną opcję projektowania okładki: 

 • Twardą okładkę. Jako jedyni w Polsce wykonujemy fotoksiążki z twardymi kartami, który składa się z dwóch warstw papieru i tekturowej przegrody. Taki album nie ma zauważalnego szwu po rozłożeniu: możesz umieścić zdjęcia na całej szerokości rozkładówki, a części foto nie znikną w miejscach łączenia stron.
 • Miękką okładkę. Na życzenie naszych klientów, możemy przygotować również fotoksiążkę oprawioną w klasyczną, cienką okładkę dobrej jakości, która przez lata będzie cieszyć swoim widokiem domowników. 

Przygotowujemy zdjęcia do fotoksiążki na powlekanym papierze fotograficznym, nadając im tym samym unikalnego wizualnego efektu, co nadaje Twojemu zamówieniu niepowtarzalny efekt wizualny. W naszej ofercie dostępne są rozkładówki w ilości od 10 do 30, gdzie jedna rozkładówka to dwie strony o najlepszej jakości wydruku. 

Jak stworzyć album ze zdjęciami?

Na naszej stronie internetowej możesz samodzielnie stworzyć spersonalizowaną fotoksiążkę, korzystając z gotowych, darmowych szablonów. Po prostu uwolnij swoją wyobraźnię, a intuicyjny edytor online zrobi wszystko za Ciebie!

Utworzenie personalizowanego albumu ze zdjęciami online jest proste:

 • 📷 Krok 1. Wybór formatu oraz rodzaju okładki — zdefiniuj rozmiar oraz miękką lub twardą okładką.
 • 📷 Krok 2. Wybór szablonu — skorzystaj z jednego z proponowanych przez nas szablonów. Jeżeli żaden z nich nie przykuł należytej uwagi, możesz zaprojektować własny układ.
 • 📷 Krok 3. Wybór zdjęć — załaduj foto, które znajdą się w personalizowanej fotoksiążce.
 • 📷 Krok 4. Złożenie zamówienia — zapłać za zamówienie i poczekaj na dostawę, która zostanie zrealizowana do 7 dni roboczych. Dostarczymy zamówienia zarówno w Warszawie jak i na terenie całej PL.

Wybierz projekt, dodaj tekst i naklejki, zamień strony — masz prawie nieograniczony dostęp do wykonania własnej fotoksiążki online!

Własna personalizowana fotoksiążka

Spełnij swoje marzenie o uchwyceniu ważnych chwil i fantastycznych przygód w swoim życiu razem z PicPac. Gwarantujemy wykonanie fotoksiążki dobrej jakości, który będzie ważnym elementem spotkań rodzinnych, gdyż będzie pozwalała wrócić wspomnieniami do najistotniejszych w życiu rodziny i najbliższych.

Album zdjęć to doskonały pomysł na prezent niezależnie od okazji. Świetnie sprawdzi się jako podarunek na: 

 • uroczystości rodzinne;
 • Nowy Rok;
 • studniówki;
 • urodziny przyjaciół i bliskich.

Wykonanie fotoksiążki online to również dobry sposób zachowanie wspomnień o innych ważnych wydarzeń jak ślub, ciąża, chrzciny bądź wakacyjne wyjazdy.

W każdej chwili, biorąc album z półki, możesz zanurzyć się we wspomnieniach i podzielić wrażeniami z minionych dni z innymi ludźmi. Zamów personalizowaną fotoksiążka w PicPac — pomożemy w tworzeniu Twojej wyjątkowej historii na papierze.

Zrób swoją fotoksiążkę. Z nami to proste

Wybierz format oraz rodzaj okładki
Skorzystaj z gotowego szablonu lub projektuj sam
Dodaj swoje zdjęcia
Opłać zamówienie

Zobacz ceny fotoksiążek

Sprawdź nasze gotowe szablony

W PicPac postanowiliśmy stworzyć fotoksiążkę, która zachowa Twoje wspomnienia na długie lata

W życiu dzieje się wiele niespodziewanych sytuacji, dlatego nasza fotoksiążka ma grube, odporne karty. Dzięki temu rozlana herbata czy wybrudzone czekoladą rączki dziecka nie stanowią dla niej zagrożenia. Zależy nam na tym, byś sięgać mógł po nią tak często, jak chcesz nie martwiąc się o jej zużycie. Podsumujmy, dlaczego powinieneś wybrać fotoksiążkę od PicPac:

Fotoksiazka rozkladana na płasko
Miękka lub twarda oprawa
 • Grube, rozkładane na płasko karty - JEDYNE W POLSCE!
 • Twarda lub miękka okładka do wyboru
 • Gotowe, darmowe szablony, które ułatwią Ci projektowanie
 • Prosty, intuicyjny kreator
 • Gwarancja najlepszej jakości w Polsce
 • Realizacja i dostawa zamówienia do 7 dni roboczych

Jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk, napisz.

Z przyjemnością prześlemy Ci kod rabatowy