Fotokalendarz
Foto kalendarz A4
Fotokalendarz A4
Fotokalendarze z Twoimi zdjęciami
Fotokalendarze 2023
-10%do 30.04.2023

Fotokalendarz A4 z Twoimi własnymi zdjęciami

Wydrukuj unikalne kalendarze fotograficzne ze swoimi zdjęciami! Podaruj swoim bliskim kalendarz na nowy rok, urodziny lub inne uroczystości. Dzięki możliwości umieszczenia na nim własnych zdjęć, każdy miesiąc będzie wyjątkowy i pełen emocji. Nasz kalendarz jest wykonany z wysokiej jakości papieru, co gwarantuje jego trwałość i estetyczny wygląd przez cały rok. Dzięki formatowi A4, jego rozmiar jest idealny do umieszczenia na biurku lub w widocznym miejscu w Twoim domu.

Nie czekaj dłużej i zamów już teraz druk online własnego fotokalendarza A4 w PICPAC. To nie tylko praktyczny kalendarz, ale również piękna pamiątka na cały rok! Potrzebujesz więcej sztuk? Zapytaj o rabat.

Rodzaje kalendarzy
Rodzaj papieru

Ile to kosztuje w Picpac?

Kalendarz a4
A4 21x30

Zrób swój fotokalendarz. Z nami to proste

Wybierz format oraz szablon fotokalendarza
Dodaj swoje zdjęcia
Opłać zamówienie

Sprawdź nasze gotowe szablony

Fotokalendarz to idealny prezent na każdą okazję.

Wybierz jeden z gotowych szablonów, które przygotowaliśmy tak, aby zadowolić najbardziej wyrafinowane gusta. Ale jeśli masz swój pomysł, Użyj pustego szablonu i puść wodze fantazji. Nie zapominaj, że tworząc kalendarz zdjęć, możesz go spersonalizować, dodając ważne daty i ciekawe notatki. Pobierz co najmniej 13 ulubionych zdjęć z pamięci komputera, dysku zewnętrznego lub telefonu. Baw się układami obrazów, dodawaj napisy i Cliparty. Baw się dobrze, tworząc coś kreatywnego. Wykorzystaj długie zimowe wieczory, aby podarować wyjątkowy prezent.

Fotokalendarz A4
Fotokalendarze A3 i A4

Sprawdź ofertę na fotoksiążki oraz odbitki

Fotoksiazki
Fotoksiążki od 75.00
Odbitki
Odbitki od 0.60

Jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk, napisz.

Z przyjemnością prześlemy Ci kod rabatowy. Potrzebujesz oferty na więszą ilość sztuk?